Výroba

HONTER systEM HOUSE

Vyvíjíme špičkové komponenty potřebné pro výrobu kvalitních polyurethanových systému, které dodáváme do Spojených států a Evropy. Žádný požadavek není nesplnitelný, žádné přání není příliš neobvyklé.

V závislosti na oblasti použití přizpůsobíme vlastnosti pěny vašim individuálním potřebám. Ať už jde o rychlost, reakční dobu pěny, nebo individuální adhezivní vlastnosti – vyvineme pro vás pěnu, která je optimálně přizpůsobena vašim potřebám a požadavkům.

Bezpečné a testované: Naše výrobky jsou vyvíjeny v laboratořích v Evropě, USA, jsou plně certifikovány a testovány nezávislou laboratoří tak, aby bylo možné doložit kvalitu námi vyráběných produktů.

Ať už se jedná o stříkanou izolační PUR pěnu, vstřikovací pěny, pěny pro nalití do forem nebo ručně míchané pěny pro zvláštní účely, bojlery, pur panelů, sendvičových panelů, garážová vrata a další – váš požadavek je naší motivací.

výhody

  • Vlastní vývoj a výroba PU systémů
  • Dlouholeté zkušenosti v oboru
  • Síť proškolených partnerů
  • Izolujeme po celé České a Slovenské republice
  • Certifikované a testovené produkty
  • Vyvineme PU systém na míru pro zákazníka

Vysoká kvalita zaručena

Dodáme vám pěnu splňující nejvyšší kritéria kvality. Naše produkty se skládají z kvalitních materiálů od ověřených dodavatelů. Naše mezinárodní síť ověřených partnerů vám zaručí rychlé a spolehlivé provedení aplikace.

Vždy aktuální

Požadavky na izolační materiály se neustále mění a ve stavebnictví je vždy nutné používat výrobky, které plně odpovídají nejnovějším standardům. Ať už jde o ekologické nebo izolační vlastnosti, s naší odborností a zkušenostmi máte vždy jistotu kvality.

ProduktOVÝ KATALOG

Měkké pěny, tvrdé pěny, čisticí prostředky a lepidla. Objevte naše jednotlivé polyolové PU systémy a vhodné příslušenství.

Rozdělení pěn podle struktury a místa použití:

pěny s otevřenou strukturou buněk

EXY09

Nejpoužívanější dvoukomponentní stříkaná pěnová izolace s otevřenou strukturou buněk. Vhodná pro izolaci novostavby a stávajících objektů. Vynikající izolační parametry.

Hustota Protipožární tř. Struktura buňky Tepelná vodivost
8,5 (kg/m3) E otevřená 0,037 W/m.
EXY09 Plus+

Prémiová dvoukomponentní stříkaná pěnová izolace s otevřenou strukturou buněk. Má zlepšené tepelné parametry. Vhodná pro izolaci novostavby a stávajících objektů.

Hustota Protipožární tř. Struktura buňky Tepelná vodivost
13 (kg/m3) E otevřená 0,033 W/m.
Honter_EXY_logo08_brown

Základní dvoukomponentní stříkaná pěnová izolace s otevřenou strukturou buněk. Vhodná pro izolaci novostavby a stávajících objektů. Dobré izolační parametry.

Hustota Protipožární tř. Struktura buňky Tepelná vodivost
8 (kg/m3) F otevřená 0,039 W/m.

pěny s uzavřenou strukturou

Honter_EXY_logo34hfo

Nejpoužívanější dvoukomponentní stříkaná pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Vhodná pro novostavby a rekonstrukce, stěny, stropy, podlahy, izolace podroví, izolace interiéru i exteriéru.

Hustota Protipožární tř. Struktura buňky Tepelná vodivost
34±5 (kg/m3) E uzavřená 0,021 W/m. (mean)

EXY 39 je středně tvrdá, polotuhá pěna se strukturou uzavřených buněk. Ideální pro vnitřní i venkovní použití, pro izolaci základů, fasád, stěn, stropů a podlah.

Hustota Protipožární tř. Struktura buňky Tepelná vodivost
41±5 (kg/m3) E uzavřená 0,029 W/m.

EXY 45 je tzv. střešní pěna s uzavřenou strukturou buněk. Je vhodná pro ploché a šikmé střechy a vyznačuje se svou odolností, takže zvládne i příležitostnou pochůzku lidí.

Hustota Protipožární tř. Struktura buňky Tepelná vodivost
45-50 (kg/m3) E uzavřená 0,025 W/m.

EXY 60 je střešní pěna s difúzně uzavřenou strukturou buněk a vyšší hustotou jádra než EXY 45. Je obzvláště vhodná pro ploché a šikmé střechy.

Hustota Protipožární tř. Struktura buňky Tepelná vodivost
55-60 (kg/m3) E uzavřená 0,026 W/m.

Speciální PĚNY

EXY 4-072-00

Lodní pěna: dvoukomponentní polyuretanový systém pro výrobu pevné pěny na vodní bázi pro použití v záchranných plavidlech. Schválil Lloydský registr lodní dopravy.

Hustota Struktura
35 (kg/m3) uzavřená

EXY 4-155-01

Dvoukomponentní polyuretanový systém pro výrobu pevných pěnových izolací uzavřených buněk pro použití v podzemních aplikacích.

Hustota Struktura
43 (kg/m3) uzavřená

EXY 4-304-01

Pěna s otevřenou strukturou buněk, která byla speciálně vyvinuta pro vyplnění dutin. Aplikace se provádí pomocí vstřikování. Hustota 20kg/m3

Hustota Struktura
20 (kg/m3) Otevřená

EXY 4-328-00

Pěna s uzavřenou strukturou buněk, která byla speciálně vyvinuta pro vyplnění dutin. Aplikace se provádí pomocí vstřikování. Hustota 32kg/m3

Hustota Struktura
32 (kg/m3) Uzavřená

EXY 4-160-00

Tvrdá pěna s uzavřenou strukturou vhodná do podlah, nebo pod beton. Hustota 58 kg/m3.

Hustota Struktura
58 (kg/m3) uzavřená

EXY 4-219-02

Tvrdá pěna vyvinutá speciálně pro lití na místě, pomalá reakce, vhodná pro ruční míchání. Hustota 60 kg/m3.

Hustota Struktura
60 (kg/m3) uzavřená

EXY 4-248-00

Vyvinuto pro diskontinuální panely. Doba tuhnutí (gel time) 100-120 s.

Hustota
41 (kg/m3)

EXY 4-268-00

Vyvinuto pro diskontinuální panely. Doba tuhnutí (gel time) 190 s.

Hustota
32 (kg/m3)

EXY 4-375-00

Vyvinuto pro diskontinuální panely. Doba tuhnutí (gel time) 156 s.

Hustota
33 (kg/m3)

zeptejte se nás!

Pokud potřebujete polyuretanové systémy na míru, kontaktujte nás. Zaručujeme nejvyšší kvalitu a především individuální vlastnosti, které jsou šité na míru vaší aplikaci. Jednoduše použijte náš kontaktní formulář pro nezávazný dotaz.