Spolupracujte s HONTER®

Staňte se autorizovaným partnerem

Jste začínající podnikatel nebo stavební firma a přemýšlíte o rozvoji Vaší společnosti? Nabízíme možnost spolupráce v podnikání, která má perspektivní budoucnost. A zároveň Vám pomůžeme nabídnout Vašim zákazníkům nejen kvalitní izolace a další produkty, ale také investici, která se opravdu vrátí a bude dále vydělávat nemalé finanční prostředky formou úspory za energie. Nabízíme několik variant spolupráce, dodávku kvalitních produktů a surovin, proškolení a zázemí silné rozvíjející se skupiny v rámci EU.

Rozšiřte své podnikání: Rostoucí poptávka zákazníků po nízkoenergetických domech a snížení nákladů spojených s vytápěním a chlazením budov dnes vede k hledání nových druhů izolačních materiálů a technologií. Velká poptávka dělá z tohoto oboru velice lukrativní odvětví. My Vám proto nabízíme spolupráci při realizaci zakázek na zateplení s využitím moderní technologie – stříkané pěnové izolace.

HONTER
Váš spolehlivý dodavatel

Vysoce kvalitní výrobky, které vám dodáváme, se ve stavebnictví osvědčují již více než 35 let. Dodržujeme slíbené dodací lhůty a jsme spolehlivým obchodním partnerem. Zjistěte více o naší společnosti nebo si domluvte schůzku.

Profesionální vybavení & servis

CO NABÍZÍME NAŠIM PARTNERŮM

  • Technickou podporu
  • Marketingovou podporu obchodních aktivit
  • Široké portfolio a výběr produktů
  • Dlouholeté zkušenosti v oboru
  • Dynamický růst
  • Dobrý kolektiv

Zní to zajímavě?

Promluvte si s námi! Rádi vám poskytneme informace o příležitostech a spolupráci! Těšíme se na váš dotaz: info@honter.cz