Spolupracujte s HONTER®

Staňte se autorizovaným partnerem

Jste začínající podnikatel nebo stavební firma a přemýšlíte o rozvoji Vaší společnosti? Nabízíme možnost spolupráce v podnikání, která má perspektivní budoucnost. A zároveň Vám pomůžeme nabídnout Vašim zákazníkům nejen kvalitní izolace a další produkty, ale také investici, která se opravdu vrátí a bude dále vydělávat nemalé finanční prostředky formou úspory za energie. Nabízíme několik variant spolupráce, dodávku kvalitních produktů a surovin, proškolení a zázemí silné rozvíjející se skupiny v rámci EU.

Image
Image

Rozšiřte své podnikání

Rostoucí poptávka zákazníků po nízkoenergetických domech a snížení nákladů spojených s vytápěním a chlazením budov dnes vede k hledání nových druhů izolačních materiálů a technologií. Velká poptávka dělá z tohoto oboru velice lukrativní odvětví. My Vám proto nabízíme spolupráci při realizaci zakázek na zateplení s využitím moderní technologie – stříkané pěnové izolace.

HONTER®

Váš spolehlivý dodavatel

Vysoce kvalitní výrobky, které vám dodáváme, se ve stavebnictví osvědčují již více než 35 let. Dodržujeme slíbené dodací lhůty a jsme spolehlivým obchodním partnerem. Zjistěte více o naší společnosti nebo si domluvte schůzku.

Image
Image
Image
Image

Co nabízíme našim partnerům

Technickou podporu

Marketingovou podporu obchodních aktivit

Široké portfolio a výběr produktů

Dlouholeté zkušenosti v oboru

Dynamický růst

Dobrý kolektiv

ZNÍ TO ZAJÍMAVĚ?

Promluvte si s námi! Rádi vám poskytneme informace o příležitostech a spolupráci! Těšíme se na váš dotaz: info@honter.cz