Poděkování od zákazníků

Stanislav K. | Václavovice u Frýdku

Dobrý den, chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat kolektivu firmy HV IZOL za skvělou spolupráci při zateplení našeho domu.

Po zanechání kontaktu na jejich webových stránkách se mi hned druhý den ozvala obchodní zástupkyně Barbora Rouchalová, kdy jsme si domluvili schůzku na domě. která proběhla do tří dnů od kontaktu.

Paní Rouchalová mi vše podrobně vysvětlila, způsob zateplení i veškeré výhody, plynoucí ze zateplení pěnou a dokázala mne pro tento způsob přesvědčit a nadchnout. Po odsouhlasení cenové nabídky jsme dohodli nejbližší volný termín, kdy mohli pracovníci s dodávkou přijet až k domu a přesto, že začalo sněžit a počasí se silně zkazilo, pánové připravili nářadí a hadice a zafoukali veškeré skulinky kolem střechy a podkroví. Za nějaké 4 hodiny byl celý dům zateplen. Chlapci byli velmi pečliví a skoro nenadělali nepořádek, možná méně, než já při malování.

Od prvního kontaktu bylo do dvou týdnů komplet hotovo a já teď, přesně podle slibu paní Rouchalové a dle očekávání, si užívám tepla v naší staré chalupě, což bylo dříve, bohužel, nemožné. Plynový kotel nyní jen přihřívá topení a pevně věřím, že vyšší cena tohoto skvělého zateplení se mi brzy vrátí v nákladech na vytápění.

Vřele doporučuji i takovým skeptikům, jako jsem byl doteď já. Přeji mnoho úspěchů!

 

Hana H. | Boreč

Přeji Vám krásný den a chci moc poděkovat jak Vám, tak mladíkům, kteří u nás prováděli izolační nástřik. Je vidět, že zvláště ten, co stříkal to má opravdu zmáknuté! Naprosto minimální ořez a velmi kvalitní práce. Bravo! Děkuji za bezvadnou komunikaci a pokud někdo bude na Vás chtít kontakt, doufám nebude vadit, když předám. Přeji mnoho úspěchů a zdraví v novém roce.

Aleš Haluzík

Zateplení stříkanou pěnou mám první zimu a jsem přesvědčen, že výběr materiálu Honter a jako dodavatele H&V IZOL, byl správný výběr.

Pan Stupka velice profesionální přístup a lidská spolupráce - udělal dobrou cenu za m3 - žádné zbytečné prodražování zakázky = SUPER.

Kluci aplikátoři pracovali bez zastávky, za jeden den necelých 200m2 ve vrstvě 25cm - samostatná jednotka 🙂 Budu dále doporučovat.

Děkuji za spolupráci.

M.Jánoš

Dobré ráno, střecha je úžasná, vypadá to jako dračí sluj, skoro mi přijde škoda to zadělávat sádrokartonem 😉 Co se týče aplikace a chlapců aplikátorů, tak naprosto super, poradili si s překážkami i schodištěm, byli vstřícní a vše udělali dle mých představ. Rád bych vyzdvihl především rychlost ochotu a perfektní domluvu. Vše bylo do druhého dne, termín do týdne, v podstatě takhle kdyby fungovali všichni, bylo by na světě líp....

Přeji pěkný den, víkend a s pozdravem M. Jánoš

Kolářovi | Vřesice

Jsme spokojeni hlavně s celkovým přístupem zaměstnanců , se kterými jsme aplikaci pěnyspolečnosti Honter řešili. Vše bylo profesionální, otázky zodpovězeny. Jsme rádi že jsme si tuhle společnost vybrali. Cena i samotná aplikace byla v naprostém pořádku.

Požadavky na izolační materiály se neustále mění a ve stavebnictví je vždy nutné používat výrobky, které plně odpovídají nejnovějším standardům. Ať už jde o ekologické nebo izolační vlastnosti, s naší odborností a zkušenostmi máte vždy jistotu kvality.

Otázky & odpovědi

 

Tomáš Koutný | Velké Opatovice

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?

V rámci rekonstrukce střechy jsme řešili tepelné uniky. Strop byl zaizolováván postupně jak se přistavoval a upravoval dům. Tedy byla použita různá skelná vata, různé kvality a různé tloušťky. Byli místa stropu kde vata nebyla vůbec.

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?

Věděl jsem že se skelnou vatou se nechci moc setkávat. Současně dům je obyvatelný a bylo nutné aby to tak zůstalo. Tahat přes obytné prostory kde se pohybuje malé dítě skelnou vatu mi přišlo nereálné.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...) ?

Komunikace, objednávka, zaměření stanovení ceny, doporučení => maximální spokojenost. Vždy když jsem potřeboval poradit, doptat se, upřesnit podrobnosti velká ochota od pana Čecha. Aplikace samotná za 4 hodiny hotovo. Rychlost kvalita přístup bezchybný pro mě. I přes to, že aplikace v rámci půdních prostor byla obtížná a přístup více nežli složitý bylo vše odvedeno na velice vysoké úrovni.

 

Bc. Marek Karger | Starosta obce Drozdov

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?

Objekt, který by izolován je veřejná budova v majetku obce Drozdov a to Mateřská škola. Zaizolování jsme prováděli z důvodu ušetření nákladů na vytápění budovy.

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?

Hledal jsem nejvhodnější variantu pro zateplení výše uvedené budovy. Vzhledem k tomu, že postup aplikace PUR izolace je tlakové, tudíž se izolace dostane i do míst těžce přístupných, což z minerální vatou nebo jiným druhem zateplovacího materiálu není možné. Také recenze na PUR izolace se mi i zastupitelstvu obce Drozdov zamlouvaly.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...) ?

Se společností HVIZOL jsem byl spokojený. Obchodní zástupce dodržel termíny, komunikace s ním byla bez problémů. Pracovníci , kteří prováděli aplikaci PUR Izolaci, práci provedli v řádném termínu, bez jakýchkoliv komplikací. Při aplikaci nebyl žádný problém jak z jejich strany tak i ze strany zadavatele.

S prací a s jednáním společnosti HVIZOL s.r.o byla obec Drozdov spokojená a bez připomínek.

 
 
 
 
 

Další reference & ohlasy zákazníků

Požádejte o cenu
Nejste si jistí? Nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku přesně pro Vaši stavbu.
Kalkulace ceny
Máte zájem pracovat s našimi produkty?
Jsme jediným výrobcem PU pěn v ČR. Nabízíme profesionální technologii, servis & kompletní zaškolení.
Kontaktujte nás