Izolační řešení pro každou stavbu

Nabízíme široké portfolio polyuretanových produktů vhodných pro jakýkoliv projekt.

Izolace EXY nejen zlepšuje kvalitu vnitřního klimatu, ale také zvyšuje komfort bydlení a životní úroveň. Zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci a zabraňuje pronikání znečišťujících látek jako je prach a jiné nečistoty z vnějšku.

Největší výhodou oproti běžným izolačním materiálům je, že pěna nemění své parametry a izolační vlastnosti, nemění svůj tvar na rozdíl od izolační vaty nebo foukané celulózy, a proto je spolehlivá díky své dlouhé životnosti.

Image
Image

Profitujte z profesionálního izolačního řešení, které se dokonale přizpůsobí vzhledu a tvaru vaší budovy. Izolace EXY SPRAY SYSTEM pěny je mimořádně účinná a má dlouhodobě neměnné izolační parametry. Pěnu aplikují certifikované partnerské společnosti, které za den dokáží zaizolovat až 300m2 ve dvou lidech. Díky své struktuře nabízí stříkaná pěna ideální izolační vlastnosti i při tenkých vrstvách – aniž by zabírala moc místa.

EXY SPRAY SYSTEM, IZOLACE PRO KAŽDOU BUDOVU

Ve stříkané pěnové izolaci můžete volit mezi pěnovou izolací s otevřenou nebo uzavřenou strukturou buněk.

Izolační pěna s otevřenou strukturou buněk je vhodná tam, kde je kladený důraz na průnik vzduchu a vodní páry. Hodí se zejména k izolaci prostor s rozdílnými teplotami. Izolační pěna představuje dokonalou celistvou vrstvu beze spojů a mechanického kotvení.

Izolační pěna s uzavřenou strukturou buněk naopak představuje dokonalou vzduchotěsnou, parotěsnou i hydroizolační zábranu. Díky naší prémiové izolační pěně pro širokou škálu aplikací nabízíme správné řešení pro každou budovu. Ať už jde o novou výstavbu, rekonstrukci staré budovy nebo větší stavební projekt – díky stříkané izolaci EXY lze náklady na energii snížit až o 70%, a to i při náročné struktuře stavby.

Image
Image

Nevíte, jakou pěnu vybrat? Poradíme Vám.

Máme přes 25 let zkušeností s izolací staveb po celém světe. Neváhejte se na nás obrátit - určitě najdeme nevhodnější řešení zateplení pro Váš dům.

Další informace

Ke stažení

Ke stažení

Podrobné informace, katalogové listy a zajímavá fakta.
Ke stažení
 Produkty

Produkty

Správné řešení pro každou aplikaci! Zjistěte více o našich všestranných produktech!
Produkty
Požádejte o cenu
Nejste si jistí? Nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku přesně pro Vaši stavbu.
Kalkulace ceny
Máte zájem pracovat s našimi produkty?
Jsme jediným výrobcem PU pěn v ČR. Nabízíme profesionální technologii, servis & kompletní zaškolení.
Kontaktujte nás