Pro Architekty

IZOLAČNÍ ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU STAVBU

Nabízíme široké portfolio polyurethanových produktů vhodných pro jakýkoliv projekt. 

Izolace EXY nejen zlepšuje kvalitu vnitřního klimatu, ale také zvyšuje komfort bydlení a životní úroveň. Zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci a zabraňuje pronikání znečišťujících látek, jako je prach a jiné nečistoty z vnějšku. Největší výhodou oproti běžným izolačním materiálům je to, že pěna nemění své parametry a izolační vlastnosti, nemění svůj tvar na rozdíl od izolační vaty nebo foukané celulózy, a proto je spolehlivá díky své dlouhé životnosti.

Profitujte z profesionálního izolačního řešení, které se dokonale přizpůsobí vzhledu a tvaru vaší budovy. Izolace EXY SPRAY SYSTEM pěny je mimořádně účinná a má dlouhodobě neměnné izolační parametry. Pěnu aplikují certifikované partnerské společnosti, které za den dokáží zaizolovat až 300m2 ve dvou lidech. Díky své struktuře nabízí stříkaná pěna ideální izolační vlastnosti i při tenkých vrstvách – aniž by zabírala moc místa. 

EXY SPRAY SYSTEM, IZOLACE PRO KAŽDOU BUDOVU

Stříkanou pěnovou izolaci můžete volit mezi pěnovou izolací s otevřenou nebo uzavřenou strukturou buněk. Izolační pěna s otevřenou strukturou buněk je vhodná tam, kde je kladený důraz na průnik vzduchu a vodní páry. Hodí se zejména k izolaci prostor s rozdílnými teplotami. Izolační pěna představuje dokonalou celistvou vrstvu beze spojů a mechanického kotvení. Izolační pěna s uzavřenou strukturou buněk naopak představuje dokonalou vzduchotěsnou, parotěsnou i hydroizolační zábranu. Díky naší prémiové izolační pěně pro širokou škálu aplikací nabízíme správné řešení pro každou budovu. Ať už jde o novou výstavbu, rekonstrukci staré budovy nebo větší stavební projekt – díky stříkané izolaci EXY lze náklady na energii snížit až o 70%, a to i při náročné struktuře stavby.

Rádi vám poradíme

Máte zájem o naše produkty, nebo máte dotazy ohledně podrobností? Rádi Vám poradíme!

Ke stažení

Podrobné informace, katalogové listy a zajímavá fakta.

Produkty

Správné řešení pro každou aplikaci! Zjistěte více o našich všestranných produktech!