Technologie a příslušenství

Příslušenství pro pěnu EXY

Vše, co potřebujete:

Ať už potřebujete jakýkoli produkt, u nás získáte vše, co je nezbytné pro profesionální zpracování. Hadice, pistole a další – zde najdete výběr příslušenství. V případě zájmu o další komponenty nás kontaktujte.

Příslušenství pro stříkanou pěnu

Profesionální technologie k aplikaci PUR pěn

S aplikační technologií pro náročné – Honter G125, Honter III a Honter 5 V – můžete průmyslové dvousložkové PUR pěny  aplikovat s nejvyšší přesností dávkování. Současně technologie zajišťují nejvyšší kvalitu zpracování směsí. Díky promyšlené konstrukci s ohřevem hadic, ovládacím terminálem a primárním ohřevem jsou zařízení snadno použitelná a umožňují nekomplikované a časově nenáročné použití.

Vyhřívané hadice

Ideální příslušenství pro aplikaci pěny při požadované teplotě. K dispozici v délkách 3 a 15 metrů.

Pistole

Master II

Snadná manipulace a intuitivní ovládání – nová pistole MASTER II byla vyvinuta, aby co nejvíce usnadnila aplikaci pěny. Hlavní blok pistole může být demontován rukou pro rychlý přístup do směšovací komory. Těsnění, filtry a zpětné ventily jsou na stejném místě pro zjednodušení údržby a péče. Ke každé pistoli dostanete vhodnou sadu nástrojů, se kterou můžete provést všechny úpravy snadno a prakticky.

 • 360°C rotační hlava: Revoluční rotační hlava umožňuje nastavení spojovacího bloku nahoru nebo dolů.
 • Snadná manipulace: Speciální konstrukce umožňuje rychlý a snadný přístup do směšovací komory. Nemusíte spojovací blok odstraňovat, abyste získali přístup k vnitřním částem.
 • Inovativní konstrukce vzduchového uzávěru: Poskytuje dodatečnou ochranu hrotu směšovací komory.
 • Nejmodernější a silnější systém zpětných ventilů
 • Vzduchový válec a spouštěcí ventil jsou optimálně chráněny proti ucpání.
 • Nižší náklady na údržbu

PROFI 

Teflonem potažená pěnová pistole PROFI PU je zvláště vhodná pro pravidelné používání profesionálními uživateli. Kvalitním teflonem potažená PU pistole se vyznačuje zejména ergonomickým designem a promyšlenou strukturou. Díky odpuzující teflonové vrstvě na krytu, regulátoru, zpětném ventilu a trysce se na pistoli lepí méně pěny, což výrazně snižuje úsilí při čištění. Nastavitelná regulace výkonu, robustní konstrukce a sofistikované použití materiálů dělají z pěnové pistole PROFI perfektního společníka pro všechny řemeslníky, kteří musí pravidelně nanášet pěnu.

 • Snadné čištění: Teflonový povlak zabraňuje usazování pěny.
 • Perfektní kombinace materiálů: Lehké hliníkové pouzdro s robustní ocelovou tryskou, litinovým mechanismem a nylonovou rukojetí odolnou vůči rozpouštědlům
 • Ergonomický design: Perfektně tvarovaná rukojeť – zvláště výhodná pro dlouhodobé používání
 • Přesné řízení výkonu díky profesionální nastavitelné spouštěcí pružině

Ideální pro utěsnění dutin kolem oken či zárubní, ale i pro utěsnění střech a jiných částí budov. Se špičkou trysky (1x) je pistole také vhodná pro vstřikování pěny do nejužších mezer. A s prodlužovací trubkou s 230 mm dlouhým válcem (1x) může vstřikování pěny probíhat také v obtížně přístupných oblastech. Pistole může být použita se standardními nádobami na pistole 500/750 ml.

Čisticí prostředky a materiály

GREAT STUFF ™ čistič pistolí

Abyste si užili pistoli dlouho, doporučujeme vám čisticí prostředek GREAT STUFF ™. Spolehlivě čistí a odstraní z rozprašovacích a pracovních pistolí z PU pěny veškeré zbytky lepidla a pěny. Čistič je vhodný pro vnitřní i vnější čištění stříkací pistole.

 • Rozpouští a odstraňuje nevytvrzenou polyuretanovou pěnu.
 • Odstraňuje zbytky lepidla.
 • Čistí mnoho povrchů (pokud povrch není poškozen, nejprve ho otestujte na malé ploše).

Máte zájem?

Dokonale vybavené! Rádi zodpovíme otázky týkající se příslušenství a produktů. Náš servisní tým vám vždy rád pomůže.

Další informace
Staňte se partnerem

Staňte se partnerem nyní. Promluvte si s námi!

O nás

Chcete se o nás dozvědět více? Víte, co nás pohání? Vy!