Další příslušenství

FROTH-PAK™ stříkaná pěna: příslušenství

Froth-Pak trysky

Pro systém FROTH-PAK ™ jsou k dispozici 4 různé trysky, žlutozelené, bílo-modré, bílé/průhledné a černé/průhledné. Tyto trysky se liší různými vlastnostmi a nabízejí optimální výkon pro konkrétní oblast jejich použití. Ať už pro pěnové stěny, střechy a stropy nebo pro použití na hladkých površích a pro vyplňování velkých dutin, Pro každou aplikaci nabízíme tu správnou trysku. Konkrétní hadice FrothPak nás máme samozřejmě k dispozici

příslušenství pro systém Insta-Stik™

GREAT STUFF ™ čistič pistolí

Abyste si užili pistoli dlouho, doporučujeme vám čisticí prostředek GREAT STUFF ™. Spolehlivě čistí a odstraní z rozprašovacích a pracovních pistolí z PU pěny veškeré zbytky lepidla a pěny. Čistič je vhodný pro vnitřní i vnější čištění stříkací pistole.

  • Rozpouští a odstraňuje nevytvrzenou polyuretanovou pěnu.
  • Odstraňuje zbytky lepidla.
  • Čistí mnoho povrchů (pokud povrch není poškozen, nejprve ho otestujte na malé ploše).

Pěnová pistole PROFI 

Teflonem potažená pěnová pistole PROFI PU je zvláště vhodná pro pravidelné používání profesionálními uživateli. Kvalitním teflonem potažená PU pistole se vyznačuje zejména ergonomickým designem a promyšlenou strukturou. Díky odpuzující teflonové vrstvě na krytu, regulátoru, zpětném ventilu a trysce se na pistoli lepí méně pěny, což výrazně snižuje úsilí při čištění. Nastavitelná regulace výkonu, robustní konstrukce a sofistikované použití materiálů dělají z pěnové pistole PROFI perfektního společníka pro všechny řemeslníky, kteří musí pravidelně nanášet pěnu.

  • Snadné čištění: Teflonový povlak zabraňuje usazování pěny.
  • Perfektní kombinace materiálů: Lehké hliníkové pouzdro s robustní ocelovou tryskou, litinovým mechanismem a nylonovou rukojetí odolnou vůči rozpouštědlům
  • Ergonomický design: Perfektně tvarovaná rukojeť – zvláště výhodná pro dlouhodobé používání
  • Přesné řízení výkonu díky profesionální nastavitelné spouštěcí pružině

Máte zájem?

Dokonale vybavené! Rádi zodpovíme otázky týkající se příslušenství a produktů. Náš servisní tým vám vždy rád pomůže. 

Další informace

Froth-Pak™

Praktická jednorázová sada pěnové izolace Honter pro soukromé použití.

Insta-Stik™

Ideální pro lepení izolačních desek a zesíleného membránového rouna k povrchům budovy. Naše polyuretanové lepidlo Insta Stik.