OCHRANNÝ NÁTĚR

SILIKONOVÝ STŘEŠNÍ NÁTĚR EXY FLEX

Čím lépe je střecha chráněna před počasím, tím odolnější je povrch a konstrukce. Pomocí našich voděodolných ochranných nátěrů EXY FLEX zajistíte vodotěsnost, tepelnou izolaci a odolnost vůči UV záření. Protože každá plochá střecha s bitumenem, betonem nebo plechovým povrchem musí být schopna odolat nepříznivým povětrnostním podmínkám, jsou požadavky na těsnost a trvanlivost vysoké. Zejména musí být za všech okolností zabráněno pronikání vlhkosti, aby nebyla zbytečně stresována životnost materiálů. Ať už extrémně odolná nebo rychle schnoucí verze – s našimi nátěry významně přispíváte k zachování hodnoty střech.

Výhody

  • Vysoká ochrana proti vlhkosti
  • Obzvláště prodyšné
  • Optimální poměr pružnosti a odolnosti s vysokou elasticitou díky použití silikonu, který má po vytvrzení vynikající dlouhodobou odolnost vůči povětrnostním vlivům.
  • Snadné použití: Aplikace pomocí stříkací pistole a žádné rozlití ani na strmě skloněném povrchu, stěně nebo parapetu
  • Díky dlouhé době zpracovatelnosti máte dostatek času například pro nanášení granulí.
  • Zvýšená rychlost vytvrzování: Po aplikaci barva rychle získá své vlastnosti, jako je vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Mimochodem

Silikonový nátěr EXY FLEX lze i v chladnějších měsících, skladovat v nevytápěných prostorech.

EXY FLEX je prodyšný vodotěsný nátěr, který tak poskytuje ochranu před teplotami a výkyvy počasí. Tento silikonový nátěr má dlouhou životnost a lze jej snadno opravit, i po poškození v důsledku mechanických vlivů.

Silikonový nátěr EXY FLEX je k dispozici v 18,9 l plastových nádobách (23 kg) a v 190 l ocelových sudech (236 kg), v bílé (3502) a světle šedé (3504).

máte zájem?

Chcete použít EXY Flex, nebo máte zájem o větší množství? Neváhejte nás kontaktovat.

Další informace

Informace pro architekty

Co je pro vás jako architekta důležité. Zjistěte více o nás, možnosti spolupráce a našich produktech.

Ke stažení

Podrobné informace, katalogové listy a zajímavá fakta.