O firmě HONTER®

HONTER: Co nás dělá výjimečnými

Veškerý vývoj a výrobu produktů zajišťuje HONTER GmbH s sídlem v Německu HONTER GmbH vyrábí různé typy polyolů pro výrobu polyurethanových systémů.  Jako globální společnost dodáváme ve Spojených státech a v Evropě komponenty na výrobu polyuretanové stříkané pěny. Naše produkty EXY SPRAY SYSTEM zajišťují účinnou tepelnou a zvukovou izolaci v budovách. Tímto způsobem přispíváme nejen k pohodlnému bydlení, ale také k ochraně zdrojů, protože použití našich materiálů šetří především energii a nemalé finanční prostředky.

Spolehlivé a certifikované: Naše certifikované produkty PUR-izolačních pěn se již na evropském a americkém trhu osvědčila tisíckrát. Díky našemu know-how víme, co je důležité, a dosahujeme špičkové kvality. Spolu s komplexní sítí certifikovaných servisních partnerů realizujeme celou řadu projektů po celé České Republice a Evropě. 

Klademe důraz na kvalitu našich produktů a odbornost našich partnerů, která je klíčová k dodání kvalitního produktu našim zákazníkům a splnění jejich potřeb.

Proč HONTER

HONTER je váš první kontaktní bod dodavatel PU produktu a PUR stříkaných izolací. Přesvědčte se o naší kvalitě a spolehlivých službách.

  • Jsme výrobci polyuretanové stříkané pěny a máme jedinečné portfolio produktů vlastní výroby
  • Kontrola kvality vstupních surovin
  • Více než 10 let na evropském trhu
  • Bezpečná a spolehlivá výroba v Německu
  • Kromě PU produktů dodáváme také veškeré potřebné technologie a příslušenství k aplikaci PUR pěn
  • Široká nabídka školení a četné služby v oblasti PUR systémů
  • Celý náš systém izolace a nástřikové pěny splňuje nejvyšší standardy kvality
  • Více než 15 let zkušeností: Naše výrobky se používají po celé Evropě a USA

Kontakt

Máte projekt? My řešení! Promluvte si s námi.

Další informace

Produkty

Ať už stříkaná pěna s otevřenými nebo uzavřenými buňkami, polyuretanová lepidla atd. Seznamte se s naší rozmanitou nabídkou.

Novinky

Buďte vždy v obraze. Přečtěte si novinky firmy HONTER.

Staňte se partnerem

Chcete používat produkty HONTER? Staňte se partnerem nyní!