Izolace podkroví

Izolace podkroví Stříkanou pěnou EXY

Pomocí vhodné izolační pěny zajistíme pod střechou dobré klima, aby bylo možné podkroví využít jako další obytný nebo skladovací prostor. Ať už jde o oddělené kancelářské prostory, pracovnu, ložnici, pokoj pro děti nebo rozšíření bytu k pronájmu – existuje mnoho důvodů, jak využít podkroví, které je účinně zateplené. S našimi izolačními pěnami ušetříte nejen energii, ale také zajistíte stabilní vnitřní klima s menšími výkyvy teplot v zimě i v létě.

Ať už máte více či méně místa pro izolaci, snadno vyřešíme Váš problém. Nabízíme izolační pěny s otevřenou, nebo uzavřenou strukturou buněk, vhodné do jakéhokoliv podkroví. Pěny se snadno a rychle aplikují nástřikem bez zatížení stavební konstrukce. Mají výborné izolační vlastnosti a zabraňují vzniku tepelných mostů a plesnivění v podkroví.  Rádi Vám poradíme s výběrem té správné pěny.

Pěny pro každý účel

Honter nabízí vyzkoušené a osvědčené izolační pěny pro izolaci podkroví: izolační pěny EXY 09, EXY 09 Plus s otevřenou strukturou a EXY 34 HFO s uzavřenou strukturou. 

Všechny pěny lze snadno aplikovat i na těžce dostupná místa a svou nízkou hmotností jen nepatrně zatěžují konstrukci stropu.

Díky výborným izolačním vlastnostem a expanzivní struktuře, se pěna dostane až do posledních rohů střešní konstrukce, čímž zabraňuje tvoření tepelných mostů a vzniku vlhkosti a plísní v podkroví. Vytváří vzduchovou bariéru, která je  velice důležitá.

  • Spolehlivě izoluje těžko přístupné místa
  • Snižuje náklady na vytápění a klimatizaci.
  • Rychlá aplikace až 300m2 za den
  • Žádné mechanické kotvení.
  • Nezvyšuje zatížení na konstrukci budovy.
  • Eliminuje průnik vzduchu.
  • Vytváří vzduchovou bariéru / Air Barier.
  • Zabraňuje růstu plísní a vytváří zdravé životní prostředí.
  • Slouží také jako zvuková izolace

Proces izolace podkroví

Izolace podkroví stříkanou pěnou EXY je velmi praktická. Pěna se nanáší nástřikem a okamžitě mnohokrát zvětšuje svůj objem. Pěna dokonale vyplňuje i malé mezery a spáry a zabraňuje pronikání studeného vzduchu i na těžko přístupných místech. Mechanické kotvení izolace není nutné, protože pěna dokonale přilne ke všem běžným povrchům ve střešní konstrukci.

Žádné následné ořezávání nebo stlačování izolace. Zkušení aplikátoři dokáží nastříkat izolační pěnu do požadované výšky, čímž eliminují odpad který vzniká při ořezávání.

Jednoduše a rychle: Jednoduchá aplikace šetří nejen čas, ale i peníze. Pěna po nastříkání vytvrdne za méně než minutu.

MOŽNOSTI

EXY 09:
Osvědčeno! Efektivní a zvláště prodyšná díky své struktuře otevřených buněk.

EXY 34 HFO:
Jeden z nejúčinnějších izolačních materiálů, které jsou komerčně dostupné. Nová generace EXY 34 HFO.

Máte zájem?

Více prostoru, nižší náklady. Stříkaná izolační pěna EXY zajistí větší pohodlí a nižší náklady na vytápění. Rádi vám poradíme ohledně správné izolace.

Další informace

Informace pro architekty

Co je pro vás jako architekta důležité? Zjistěte více o nás, možnosti spolupráce a našich produktych.

Ke stažení

Podrobné informace, katalogové listy a zajímavá fakta.

Izolace fasády

Velké plochy, velké výhody: Profesionální izolace fasády.

Možnosti financování

Využijte programu “Nová zelená úsporám” na izolaci vašeho domova.