Izolace stříkanou pěnou

Zateplení vhodné pro každou stavbu

Chystáte se na zateplení domu? Ať jde o Váš rodinný dům, chatu,  nebo administrativní budovu, nejdůležitějším předpokladem úspěchu je výběr vhodné kvalitní izolace. 

Izolační materiály od společnosti HONTER® nabízí ověřenou kvalitu a širokou paletu použití od zateplení základů, fasád až po střechy různých typů staveb.

Izolace EXY nejen zlepšuje kvalitu vnitřního klimatu, ale také zvyšuje komfort bydlení a životní úroveň. Zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci a zabraňuje pronikání prachu a jiných nečistot z vnějšku. Největší výhodou oproti běžným izolačním materiálům je to, že pěna nemění své parametry a izolační vlastnosti, nemění svůj tvar na rozdíl od izolační vaty nebo foukané celulózy, a proto je spolehlivá díky své dlouhé životnosti.

Image

Vhodné pro

Interiér/exteriér, stěny a stropy, podlahy, izolace sklepů, izolace podhledů, izolace střech, plechových hal, garáží, kontejnerů.

Izolace budov: pro nové budovy a renovace

Naše izolační materiály mají nejnovější atestace a podléhají aktuálním normám vydaným Evropskou unií. Nabízené izolace na zateplení domu jsou testované v předních laboratořích v Evropě a USA, takže vlastní certifikáty potvrzující prvotřídní kvalitu pro aplikaci kdekoliv na světě. Produkty mají unikátní složení, které nabízíme jako jediná společnost v Evropě. Mnoho let je dodáváme do severských zemi, kde jsou velice populární a mají vynikající výsledky doložené certifikací.

  • Tepelná izolace rodinných domů
  • Tepelná izolace bytových domů
  • Tepelná izolace budov pro správu a průmysl
  • Tepelná izolace budov používaných pro zemědělství
  • Izolace různých prvků - nejen pro použití ve stavebnictví
  • Tepelná izolace nízkoenergetických a pasivních domů
  • Tepelná izolace dřevostaveb

Máte zájem?

Ať už jde o nový stavební projekt nebo následnou izolaci – rádi vám poradíme!

Další možnost: Vstřikovaná izolace

Interiér/exteriér, stěny a stropy, podlahy, izolace sklepů, izolace podhledů, izolace střech, plechových hal, garáží, kontejnerů.

Image
Image
Image
Požádejte o cenu
Nejste si jistí? Nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku přesně pro Vaši stavbu.
Kalkulace ceny
Máte zájem pracovat s našimi produkty?
Jsme jediným výrobcem PU pěn v ČR. Nabízíme profesionální technologii, servis & kompletní zaškolení.
Kontaktujte nás