Izolace stříkanou pěnou

ZATEPLENÍ VHODNÉ PRO KAŽDOU STAVBU

Chystáte se na zateplení domu? Ať jde o Váš rodinný dům, chatu,  nebo administrativní budovu, nejdůležitějším předpokladem úspěchu je výběr vhodné kvalitní izolace. Izolační materiály od společnosti HONTER nabízí ověřenou kvalitu a širokou paletu použití od zateplení základů, fasád až po střechu různých typů staveb.

Izolace EXY nejen zlepšuje kvalitu vnitřního klimatu, ale také zvyšuje komfort bydlení a životní úroveň. Zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci a zabraňuje pronikání prachu a jiných nečistot z vnějšku. Největší výhodou oproti běžným izolačním materiálům je to, že pěna nemění své parametry a izolační vlastnosti, nemění svůj tvar na rozdíl od izolační vaty nebo foukané celulózy, a proto je spolehlivá díky své dlouhé životnosti.

Izolace stropu
Střešní izolace
Izolace stěn
Izolace podlahy
Izolace podkroví
Previous
Next

Izolace budov: Pro nové budovy a renovace

Naše izolační materiály mají nejnovější atestace a podléhají aktuálním normám vydaným Evropskou unií. Nabízené izolace na zateplení domu jsou testované v předních laboratořích v Evropě a USA, takže vlastní certifikáty potvrzující prvotřídní kvalitu pro aplikaci kdekoliv na světě. Produkty mají unikátní složení, které nabízíme jako jediná společnost v Evropě. Mnoho let je dodáváme do severských zemi, kde jsou velice populární a mají vynikající výsledky doložené certifikací.

  • Tepelná izolace rodinných domů
  • Tepelná izolace bytových domů
  • Tepelná izolace budov pro správu a průmysl
  • Tepelná izolace budov používaných pro zemědělství
  • Izolace různých prvků - nejen pro použití ve stavebnictví
  • Tepelná izolace nízkoenergetických a pasivních domů
  • Tepelná izolace dřevostaveb

Máte zájem?

Chcete svoji budovu izolovat, nebo máte nový stavební projekt? Rádi vám poradíme.

DALŠÍ MOŽNOST: VSTŘIKOVANÁ IZOLACE